volg ons

Overige adressen

Overige adressen

Wijkverpleegkundigen
Telefoon: 038-200 1100
E-mail: wijkverpleegkundigen@driezorg.nl 
Bereikbaar op maandag tot en met vrijdag tussen 8:30 uur en 17:00 uur.

Cliëntenadministratie
Telefoon: 038-200 1100
E-mail: clientenadministratie@driezorg.nl
Bereikbaar op maandag tot en met vrijdag tussen 8:30 uur en 17:00 uur.

Financiële administratie
Telefoon: Telefoon: 038-200 1100
E-mail: financieleadministratie@driezorg.nl

Personeel & Organisatie
Telefoon: 038-200 1100

Stages en Praktijkopleidingen
Telefoon: 038-200 1100
Contactpersonen: Mirjam van den Boomen en Hanneke van der Werf
E-mail: opleiding@driezorg.nl

3Flex
Contactpersoon: Els Sakkers
Telefoon: 038-1000 7448

Marketing & Communicatie
Telefoon: Telefoon: 038-200 1100
Contactpersonen: Simone Slootmaker en Elizabeth Alferink
E-mail: communicatie@driezorg.nl

Centrale Cliëntenraad
Contactpersonen: Mevr. W.P.M. Nijland Veldhuis (voorzitter) en dhr. B.G.J. te Loo (ondersteuner)
Postadres: Postbus 658, 8000 AR Zwolle
E-mail: centrale.clientenraad@driezorg.nl

Klachtencommissie
Onafhankelijk klachtenadviseur Ben Koopman
E-mail: b.koopman@driezorg.nl

Gezamelijke onafhankelijke klachtencommissie Zonnehuis IJssel-Vecht, Viattence en Driezorg: Signalis. www.klachtencommissiedzv.nl

Geestelijke verzorging
Voor de locaties Arcadia, Ensemble, Fermate, Hof van Blom, De Kievitsbloem, Rivierenhof, De Venus en De Wendakker is de geestelijk verzorger Jelle Vonk.
Telefoon: 038-200 1100 of e-mail: j.vonk@driezorg.nl.

Voor de locaties Berkumstede, De Havezate en Westenhage is de geestelijk verzorger Esther Pierik.
Telefoon: Telefoon: 038-200 1100 of e-mail: e.pierik@driezorg.nl.

Behandelteam Driezorg
Secretariaat behandelteam van 8:30 uur – 12:30 uur, behalve vrijdag
Telefoon:  038-200 11 00 
Faxnummer (rechtstreeks): 038-452 76 49
E-mail: behandelteam@driezorg.nl 

Bij afwezigheid van de secretaresse en zeer dringende vragen kunt u bellen met het medisch secretariaat van stichting Zorgspectrum Het Zand via 038-468 77 40. Het behandelteam van Driezorg werkt samen met stichting Zorgspectrum Het Zand.

Coördinator vrijwilligers
Contactpersoon: Herma Slijkhuis
Telefoon: Telefoon: 038-200 1100
E-mail: h.slijkhuis@driezorg.nl
Bereikbaar op maandag tot en met donderdag tussen 8:00 uur en 16:00 uur.

Catering Driezorg
Contactpersoon: Monique Schrijver / Paulien Boon.
Telefoon: 038-200 1100 of e-mail: catering@driezorg.nl

Vertrouwenspersonen voor medewerkers
Esther Pierik, tevens geestelijk verzorger binnen Driezorg.
Telefoon: Telefoon: 038-200 1100 of 06-13 07 81 30
Jaap de Boer (extern), gepensioneerd huisarts
Telefoon: 038-465 20 90 of 06-55 86 83 42

Raad van Toezicht
Postadres: Postbus 658, 8000 AR Zwolle
Telefoon: 038-200 1100