volg ons

Overige adressen

Overige adressen

Wijkverpleegkundigen
Telefoon: 038-200 1100
E-mail: wijkverpleegkundigen@driezorg.nl 
Bereikbaar op maandag tot en met vrijdag tussen 8:00 uur en 16:30 uur.

Cliëntenadministratie
Telefoon: 038-200 1100
E-mail: clientenadministratie@driezorg.nl
Bereikbaar op maandag tot en met vrijdag tussen 8:30 uur en 17:00 uur.

Financiële administratie
Telefoon: 038-200 1100
E-mail: financieleadministratie@driezorg.nl

Personeel & Organisatie
Telefoon: 038-200 1100

Stages en Praktijkopleidingen
Telefoon: 038-200 1100
Contactpersonen: Mirjam van den Boomen
E-mail: m.vandenboomen@driezorg.nl

3Flex
Contactpersoon: Els Sakkers

Telefoon: 038-200 1100

Marketing & Communicatie
Telefoon: 038-200 1100
Contactpersonen: Simone Slootmaker en Anoeshka Bakker-Goedhart
E-mail: communicatie@driezorg.nl

Centrale Cliëntenraad
Contactpersonen: Mevr. W.P.M. Nijland Veldhuis (voorzitter) en dhr. B.G.J. te Loo (ondersteuner)
Postadres: Postbus 658, 8000 AR Zwolle
E-mail: centrale.clientenraad@driezorg.nl

Klachtencommissie
Onafhankelijk klachtenadviseur Ben Koopman
E-mail: b.koopman@driezorg.nl

Gezamelijke onafhankelijke klachtencommissie Zonnehuis IJssel-Vecht, Viattence en Driezorg: Signalis. www.klachtencommissiedzv.nl

Geestelijke verzorging
De geestelijk verzorger bij Driezorg Bas Dingjan
Telefoon: 038-200 1100 of e-mail: b.dingjan@driezorg.nl  

Behandelteam Driezorg
Secretariaat behandelteam van 8:30 uur – 12:30 uur, behalve vrijdag
Telefoon:  038-200 11 00 
Faxnummer (rechtstreeks): 038-452 76 49
E-mail: behandelteam@driezorg.nl 

Coördinator vrijwilligers
Contactpersoon: Herma Slijkhuis
Telefoon: 038-200 1100
E-mail: h.slijkhuis@driezorg.nl
Bereikbaar op maandag tot en met donderdag tussen 8:00 uur en 16:00 uur.

Catering Driezorg
Contactpersoon: Paulien van Poppel/ Jody Heinhuis/ Monique Schrijver
Telefoon: 038-200 1100 of e-mail: catering@driezorg.nl

Vertrouwenspersoon voor medewerkers

  • Jaap de Boer (extern), gepensioneerd huisarts Tel. (038) 465 20 90 of 06 - 55 86 83 42.
  • Tineke Binnema (extern), werkt als bedrijfsmaatschappelijk werker en als vertrouwenspersoon ongewenste omgangsvormen en integriteit. Tel. 06-10744466 of via GIMD 088-8008500

De vertrouwenspersoon kan een luisterend oor bieden en/of advies geven over hoe omgegaan kan worden met ongewenste omgangsvormen.

Raad van Toezicht
Postadres: Postbus 658, 8000 AR Zwolle
Telefoon: 038-200 1100